O nas

Biuro Podróży GEO może poszczycić się wieloletnią obecnością na rynku turystycznym - istnieje od 2000 roku. Jest przedstawicielem największych touroperatorów, m.in.: TUI, Rainbow, Neckermann, Itaka, Exim Tours, Grecos, Wezyr, Almatur, Interhome, Logos Tour, Logos Travel i wielu innych. Od 2014 r. jest partnerem Międzynarodowej Kooperacji Biur Podróży Schmetterling, dzięki której posiada pełną ofertę turystyczną najważniejszych europejskich organizatorów turystyki.

W ofercie biura znajduje się także sprzedaż biletów lotniczych, promowych, autokarowych - komunikacji krajowej i zagranicznej oraz bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe, ubezpieczenia turystyczne, pośrednictwo wizowe, rezerwacja hoteli i apartamentów, a także wynajem samochodów na całym świecie.

W zakresie usług dla Klientów korporacyjnych i indywidualnych,  biuro GEO prowadzi także oddział ogólnopolskiej Agencji Tłumaczeń ILS  z translacją wszelkiego typu dokumentów na wszystkie języki.

Wieloletnie doświadczenie pracowników biura przekłada się na wysoką jakość usług i ponad wszystko  satysfakcję Klientów.